Ocena: 4.5 / 5.0

endoskopia, kolonoskopia, gastroskopia

Endoskopia

Najszybszą metodą diagnostyczną przewodu pokarmowego są badania endoskopowe. Poza obrazowaniem błony śluzowej umożliwiają jednocześnie pobranie wycinka histopatologicznego, przez co badanie staje się jeszcze bardziej szczegółowe.

Zobacz produkty

kardiologia

Kardiologia

W każdym wieku warto zadbać o najważniejszy narząd jakim jest serce. Dostępna diagnostyka umożliwi Ci sprawdzenie jego stanu oraz pozwoli na wczesne wykrycie choroby i podjęcie leczenia.

Zobacz produkty

laryngologia , laryngolog

Laryngologia

Masz problemy laryngologiczne? Pomożemy zdiagnozować Ci schorzenia głowy oraz szyi. Takie dolegliwości związane są między innymi z uchem, nosem, gardłem czy krtanią.

Zobacz produkty

okulistyka_okulista

Okulistyka

Jeśli stwierdzisz problemy z jakością widzenia lub jakiekolwiek inne dolegliwości dotykające Twoich oczu, nie zwlekaj! Jak najszybciej udaj się na specjalistyczne badania okulistyczne.
Zobacz produkty

Pakiety diagnostyczne

Znajdziesz tu konsultacje specjalistyczne połączone z diagnostyką, między innymi badania wymagane do książeczki sanepidarno-epidemiologicznej lub badania dla kandydatów na kierowców.

Zobacz produkty

badanie usg, ultrasonografia

USG

Za pomocą aparatu USG można nieinwazyjnie zbadać niemal wszystkie narządy. Badania ultrasonograficzne należą do podstawowych metod diagnostycznych stosowanych do zdiagnozowania danej jednostki chorobowej.

Zobacz produkty

badanie usg doppler

USG Doppler

Badanie dopplerowskie umożliwia zmierzenie u pacjenta przepływu krwi przez naczynia krwionośne. Tym samym jest najpopularniejszą metodą w wykryciu niedrożności żył lub tętnic.

Zobacz produkty

badanie rentgenowskie_rtg_tk

RTG/TK

Celem badania jest ocena struktur narządów i wykrycie potencjalnych nieprawidłowości w budowie. Badania rentgenowskie służą do uwidaczniania warstw ludzkiego ciała. Są najpopularniejszą metodą przy diagnozie wielu chorób, przy różnych bólach czy złamaniach.

Zobacz produkty